MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14928233
nr 1492 8233
Byrå
1890-tal, valnöt (fd. Spegelbyrå. Bredd: 95, djup: 52 cm, höjd: 84 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:17:22
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)